Kurucumuzun Mesajı

Ali Karabulut

1987 yılında Jeoloji Yük. Müh. Ali Karabulut tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde arama ve işletme sahaları mevcuttur. Bunlardan en büyük işletme sahası İstanbul ili Şile ilçesinde bulunmaktadır ve seramiğin ana hammaddeleri olan kil ve beyaz seramik kumu üretimi yapılmaktadır. Ayrıca aynı ocaklardan çıkan silis kumu, yıkandıktan sonra döküm kumu ve inşaat kumu haline getirilmektedir. Ayrıca, bu hammaddelerin üretimi sırasında çıkan 3.kalite kumlar boru hatları döşemesinde yastıklama kumu olarak kullanılmaktadır. Diğer arama sahalarımız, Çankırı Korgun kömür, seramik kili ve bentonit sahasıdır.

Şirketimiz bugüne kadar; Çanakkale seramik, Kütahya Seramik, Ege Seramik, Toprak Seramik, Hitit Seramik başta olmak üzere birçok seramik fabrikasına hammadde vermektedir. Kendi üretimlerimiz dışında iş ortaklarımız tarafından yaptırdığımız üretimlerde mevcuttur. Şirketimiz seramik sektöründe Türkiye’nin sayılı birkaç hammadde şirketinden birisidir. Ayrıca çevreye duyarlılığımızdan dolayı; üretim yaptığımız sahalarda üretimi bitirdikten sonra orman işletmesine teslimi yapılmadan önce sahaların düzeltilmesi yapılıp yaklaşık 30.000 çam ve akasya ağacı dikilerek madencilik ve çevreye duyarlılık alanında örnek olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Herkesin kendi konusunda uzman olması dileğiyle…

ALİ KARABULUT

Hakkımızda

Gözde Eren İnşaat Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, 1987 yılında, Evren Madencilik adıyla, Yüksek Jeoloji Mühendisi Ali Karabulut tarafından kurulmuştur. Ali Karabulut’un dürüst, ilkeli ve duyarlı madencilik anlayışı ile kurduğu şirketi, aynı prensipler çerçevesinde devam ettirmeyi değişmez hedef olarak benimseyen Gözde Eren İnşaat, Şile’de bulunan kil ve kum ocaklarında seramik hammaddeleri üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz, sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlayarak ülke ekonomisinin hedefleri ve çevre ile uyumlu bir anlayışla çalışmaya kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Vizyon

Dürüst ve ilkeli bir prensiple, Türkiye’deki seramik hammadde üretimi sektöründe, ülke ekonomisine değer katmak; dijital çağın gerekliliklerine uyum sağlamak ve müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisini devam ettirmektir.

Misyon

30 yıllık köklü geçmişimiz ve tecrübemizle, iş güvenliği konusundaki duyarlılığımız ve çevreci madencilik anlayışımız ile ülkemiz yer altı kaynaklarını ekonomiye kazandırmaktır.

Ödüllerimiz

Çeşitli Zamanlar Alınan Ödüller

Nostalji

Fotoğraflar